تعداد کل کاربران نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند PUBG معادل کل کاربران Fortnite می باشد

اگرچه بازی بتل رویال PlayerUnknown’s Battlegrounds از زمان عرضه از رقیب خود یعنی Fortnite در زمینه‌ی جذب بازی‌ بازان عقب افتاده اما به عقیده می‌ رسد نسخه‌ ی مخصوص گوشی‌های هوشمند این بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است. براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، شمار کل کاربران نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند بازی PUBG معادل مجموع بازی‌ بازان بازی Fortnite است.

اگر به خاطر داشته باشید، ماه گذشته اعلام شد که تعداد حساب‌های ثبت شده‌ی بازی Fortnite به رقم فوق‌العاده‌ی ۲۰۰ میلیون دریافتی است. حال تایید شده است که تعداد کاربران نسخه‌ ی ویژه گوشی‌های هوشمند (اندروید و IOS) بازی PUBG نیز به این رقم فوق‌العاده است. در این گزارش ذکر شده است که هر دو بازی Fortnite و PUBG، روزانه بیش از ۳۰ میلیون کاربر فعال دارند.

PUBG

نکته‌ی جالب این گزارش این است که شمار کاربران بازی PUBG در مملکت چین محاسبه نشده است.محبوبیت این بازی در کشور چین، اگر شمار کاربران چینی این بازی را نیز در عقیده بگیریم، تعداد بازی‌ بازان نسخه‌ی ویژه گوشی‌های هوشمند PUBG زیاد اغلب از بازی Fortnite خواهد بود.

همچنین باید به این نکته توجه کنید که این رقم صرفا مربوط به نسخه‌ی ویژه گوشی‌های هوشمند بازی بوده و شمار کاربران سایر پلتفرم‌های در آن دخیل نشده است. به عقیده می‌رسد نسخه‌ی رایگان بازی PUBG زیاد موفق عمل کرده و توانسته است به نکوداشتن با رقیب خویش رویارویی کند.

بازی PUBG برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و گوشی‌های هوشمند در دسترس هستند. اگرچه تمامی نسخه‌های بازی Fortnite مجانی است اما فقط نسخه‌ی مجانی بازی PUBG مربوط به گوشی‌های هوشمند است.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید