کپی خور کردن PS4 خوب یا بد؟ چطوری پلی استیشن 4 را کپی خور کنیم؟

کپی خور کردن PS4 را حتما زیاد شنیده اید ولی قبل از اینکه دستگاه گران قیمت خود را به کسی برای اینکار بسپارید بهتر است خودتان در این باره کمی تحقیق کنید! با ما همراه باشید

چند ماه است که هکر های خارجی اکسپلویت هایی را در اختیار عموم قرارداده اند تا امنیت هسته این کنسول محبوب جهانی (پلی استیشن 4 یا همان PS4) را بالاخره از پای در بیاورند که همین موضوع باعث شد تا در سر تا سر کشور های مختلف موضوعاتی در این باره شکل بگیرد با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

در کشور ما عده ای سودجو در همان روز های اول با تبلیغات گسترده سر و صدا هایی به پا کردند که می توانند این کنسول بازی را کپی خور کرده و در اختیار مصرفه کننده قرار دهند ولی خوب یا بد این اکسپلویت منتشر شده معایب بزرگی دارد و سونی هم اقدامات پیشگیرانه بزرگی انجام داده است که از معایب این روش کپی خور کردن می توان به موضوع مهم آن یعنی کپی خور کردن تمام سری های پلی استیشن 4 اشاره کرد. در واقع فریمور هایی که بالاتر از نسخه 5.05 هستند به هیچ عنوان با روش هایی که این روز ها میبیند قابل کپی خور کردن نیستند و حتی دستگاه های جدیدی که توسط سونی تولید می شوند همگی فاقد ورژن های قدیمی نرم افزاری هستند تا جلوی توسعه دهندگان اکسپلویت هایی که این روز ها سر و صدا به پا کرده اند گرفته شود.

در برزیل و برخی کشور های دیگر هم فروشگاه هایی اقدام به این کار کرده اند که ظاهرا در آن جا هم مشتریان زیادی ترجیح داده اند کنسول خود را کپی خور کرده و استفاده کنند.

در حال حاضر با روش های متفاوتی می توانید اکسپلویت را به کنسول خود ارسال کنید که بزودی آموزش های کپی خور کردن پلی استشن 4 را در سایت قرار می دهیم که باتوجه به مشکلات کپی خور شدن PS4 بهتر است قبل از اقدام به کپی خور کردن دستگاه خود تصمیم بهتری بگیرید.

حالا سوال بعضی ها این هست که ورژن دستگاه خود را دانگرید میکنیم این که مسئله مهمی نیست! ولی باید بدانید پیش نیاز کپی خور کردن PS4 برای همه یکسان نیست یعنی به هیچ عنوان کسانی که همیشه بازی های مولتی پلیر آنلاین بازی می کردند و ورژن نرم افزاری کنسول خود را به آخرین نسخه ارتقاء داده اند دیگر راهی برای بازگشت به ورژن های قبلی ندارند.

در مرحله بعد کسانی که به برخی فروشندگان اعتماد کرده و دستگاه خود را که ورژن فریمور آن 5.05 یا قدیمی تر بوده را کپی خور کرده اند این نگرانی را دارند که آیا دستگاه بن می شود یا خیر؟

چنین مواقعی می توانید دستگاه را از حالت کپی خور در بیاوردید و مجدد به شکل قانونی از آن استفاده کنید ولی باید به خوبی تصمیم بگیرید زیرا در کل دستگاه های کپی خور شده PS4 محدودیت هایی دارند که در زیر به آن اشاره می کنم

1- امکان نصب دیتا های اصلی نیست و دیتا های ویرایش شده مخصوص دستگاه های کپی خور را باید تهیه کنید

2- امکان آپدیت بازی ها و دستگاه نیست و در کل نمی توانید از اینترنت استفاده کنید

3- بازی های جدید که دارای باگ های فراوان هستند نیاز به بروزرسانی دارند که دستگاه های کپی خور نباید به اینترنت متصل شوند

پس در حال حاضر بهتر است به جای هزینه کردن برای بازی های کپی خور و پرداخت دستمزد به فروشندگانی که دستگاه را کپی خور می کنند از اکانت های قانونی شیرینگ که در سایت دیجی اکانت با بهترین شرایط و قیمت ممکن فروخته می شوند استفاده کنید و یا از داخل کانال تلگرام ما اکانت ترکیبی خریداری کنید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید