آموزش تصویری وارد کردن اکانت های قانونی PS4 در دستگاه پلی استیشن 4

خرید و استفاده از اکانت های قانونی پلی استیشن 4 یکی از راهکار های اقتصادی و به صرفه برای اجرای قانونی بازی های کنسول نسل هشتم پلی استیشن 4 است و امروز برای شما نحوه استفاده از این اکانت ها را آموزش میدهم.

در قدم اول باید اکانت را خریداری کنید که دو راه پیش روی شما است:

  1. خرید با استفاده از گیفت کارت یا مستر کارت و ویزا کارت و یا حساب پی پال از سایت رسمی پلی استیشن
  2. خرید اکانت قانونی از واسطه ها که دیجی اکانت واسطه بین سایت پلی استیشن و شما است و به طور مستقیم اکانت ها را از سایت خریداری میکند.

بخش فروشگاه سایت دیجی اکانت با دارا بودن اینماد 2 ستاره و مجوز ساماندهی فروش اکانت های قانونی PS4 را با گارانتی مادام العمر ارائه میدهد که با کلیک بر روی

میتوانید وارد فروشگاه بشید و از خدمات و امکانات فروشگاه که خرید بازی را برای شما آسان کرده است استفاده کنید.

 

حالا بریم سراغ آموزش وارد کردن اکانت PS4 خریداری شده

 

 

در قدم اول بعد از روشن شدن کنسول و فشردن دکمه PS دسته کنترل باید با مراجعه به Creat Account و سپس پذیرش قوانین سونی به بخش وارد کردن ایمیل و پسورد  وارد بشید

 

با اینتر روی Accept قوانین سونی را قبول میکنید و وارد مرحله بعدی میشوید

 

بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد دریافت شده از ما بقیه مراحل را با زدن Next به پایان برسانید و در مواقعی که پیامی حاوی سوال برای اکتیو اکردن اکانت نمایان میشود شما میتوانید اکانت را اکتیو کنید که بستگی به ظرفیت خریداری شده دارد.

برای مثال ظرفیت 3 اکتیو نمی شود و باید این مرحله را با زدن Do Not Activate به پایان برسانید.

و در پایان با مراجعه به بخش Library کنسول و سپس Purchased می توانید بازی خریداری شده را به لیست دانلود کنسول اضافه کنید.

 

آگاه باشید!

و در پایان آگاه باشید که افرادی با تهیه اکانت هک شده و یا سرقتی اقدام به تهیه و فروش بازی های پلی استیشن میکنند که بعدا مشکلاتی مانند قفل شدن بازی برای شما پیش میاد که باتوجه به قیمت بالای دلار در ایران ضرر بدی برای گیمر ایرانی محسوب می شود.

تهیه شده توسط دیجی اکانت.

موفق باشید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید