بازی Call of Duty: Modern Warfare پرفروش ترین بازی سال 2019 آمریکا شد

گروه تحلیل‌گر NPD اعلام کرده که Call of Duty: Modern Warfare به پرفروش‌ترین بازی آمریکا در سال ۲۰۱۹ تبدیل شده است و تا آخر سال، بازی دیگری قادر به کسب رتبه اول نخواهد بود.

هر نسخه از Call of Duty که عرضه می‌شود، می‌تواند فروش بسیار خوبی را تجربه کند که یکی از دلایل آن، محبوبیت بالای این سری و همچنین گان‌پلی جذاب و لذت بخش است. طبق جدیدترین اخبار بازی، گروه تحلیل‌گر NPD لیست پرفروش‌ترین بازی‌های اکتبر ۲۰۱۹ در آمریکا را منتشر کرده است.

باتوجه‌به لیست منتشر شده، شاهد قرار گرفتن Call of Duty: Modern Warfare در رتبه‌ی اول هستیم. نکته‌ی جالب این است که در ادامه مشخص شده که Call of Duty: Modern Warfare، فروش بسیار خوبی را تجربه کرده و به پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ تبدیل شده است. NPD اعلام کرده که تا پایان سال، هیچ بازی دیگری نمی‌تواند از نظر میزان فروش، به رتبه اول دست پیدا کند. هم‌اکنون در جایگاه دوم و سوم پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ در آمریکا، دو بازی NBA 2K20 و Madden NFL 20 قرار گرفته‌اند. 

در جدول فروش بازی‌های ماه اکتبر آمریکا، بازی‌های The Outer Worlds و Luigi’s Mansion 3 هم در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. در ادامه می‌توانید فهرست ۱۰ بازی پرفروش آمریکا در ماه اکتبر را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. دراین‌میان اشاره کنم که فهرست منتشر شده، مربوط‌به فروش دیجیتالی و فیزیکی بازی‌ها روی تمامی فروشگاه‌ها و پلتفرم‌ها است.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید