call of duty black ops 4

پیش فروش بازی Call of Duty Black Ops 4 برای پلی استیشن 4 شروع شد

بازی Call of Duty Black Ops 4 به صورت رسمی معرفی شد.

 

این روز ها اکثر گیمر ها عنوان محبوب CALL OF DUTY را میشناسند و حتی چند نسخه از آن را تا آخرین مرحله به پایان رساندن و این بار نسخه جدیدی از این مجموعه تولید شده که با پسوند BLACK OPS و نسخه 4 معرفی شده که چهارمین نسخه از سری بلک اپس می باشد.

 

بازی Call of Duty Black Ops 4 دارای گرافیکی خیلی خوب، داستانی جذاب و مراحل خسته ناپذیر است که شرایط مناسب را برای یک گیمر فراهم میسازد تا ساعت ها از آن لذت ببرد.

Call of Duty Black Ops 4

Call of Duty Black Ops 4

این نسخه توسط استودیو تری آرک ساخته شده و کمپانی منتشر کننده آن نیز اکتیویژن است که با کسب بهترین تجربه ها و دارا بودن تیم ماهر و باسابقه این بار هم شاهکاری جدید برای گیمر های نسل هشتم منتشر کرده.

این نسخه دارای تحولاتی عظیم نسبت به سایر نسخه های Black Ops می باشد و حتما شما را هیجان زده خواهد کرد و دوست داری بدون خستگی آن را تا آخرین مرحله داستان پیش ببرید.

خب حتما دوست دارید که بدانید در چه تاریخی این بازی محبوب را میتوانید خریداری و اجرا کنید

پاسخ شما اینجاست

این بازی در 20 مهر 1397 قابل دانلود و اجرا بر روی 3 پلتفرم اصلی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر می باشد ولی شما میتوانید آن را پیش خرید کنید که در سایت پلی استیشن ذکر شده برای کسانی که پیش خرید کنند DLC های رایگان به همراه بازی در لیست دانلود خریداران قرار میگیرد.

 

برای پیش خرید این عنوان جذاب از سری بازی های Call of Duty بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید نسخه Black Ops 4 بازی های Call of Duty

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید