بازی Overland که توسط توسعه‌دهندگان بازی Night in the Woods ساخته میشود، تجهیزات مختلفی از بازی‌های استراتژیک مانند XCOM را با
تجهیزات بقا ترکیب می‌کند. ناشر این گیم پلی، شرکت فینجی (Finji) بازه‌ی زمانی انتشار آن را مشخص کرده است.

براساس اطلاعات منتشر شده از طرف شرکت فینجی، بازی استراتژیک و بقای Overland در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تاریخ دقیق و جزییات بیشتر با نزدیک شدن به زمان عرضه اعلام خواهد شد.

توسعه‌ی بازی Overland از چند سال پیش آغاز شده است. این بازی از طریق سرویس دسترسی زودهنگام در دسترس است. هواداران می‌توانند با خرید این بازی از طریق وب‌سایت رسمی آن، بازی Overland را زودتر از دیگران تجربه کرده و نظرات خود را به تیم سازنده انتقال دهند.

این گیم پلی در یک فضای آخرالزمانی در آمریکای شمالی جریان دارد و گیمرها را در شرایط و محیط‌های خیلی خاصی قرار می‌دهد که شما را مجبور به گرفتن تصمیمات سخت با هدف زنده ماندن می‌کند. شما در این بازی با دیگر بازماندگان برخورد کرده و باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید به آن‌ها کمک کنید و یا آن‌ها را رها کنید.مواد اولیه‌ی و غذا موجود در نقشه بسیار محدود شده است و شما با خطرات متفاوتی در مسیر خود روبه‌رو خواهید شد.

شرکت سونی به‌روزرسانی ۶٫۲۰playstation4 را با منظور بهبود عملکرد این کنسول منتشر کرد.

به روزرسانی ۶٫۲۰ کنسول پلی‌استیشن ۴ هم‌اکنون در مناطق مختلف دانشمند با حجم ۴۲۶ مگابایت در دسترس است. آن‌طور که به عقیده می‌رسد، بازی‌بازان نباید انتظار تماشا تغییرات چندانی را در کنسول خویش داشته باشند.کاربرانی که منظور استفاده از قابلیت های آنلاین و متصل به اینترنت کنسول پلی استیشن 4 را دارند، باید یکسره کنسول خود را به جدیدترین نسخه به روز رسانی کنند.

بنابر گفته‌ی سونی، این به‌روزرسانی فقط با منظور شفا عملکرد کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است.در حالی که بسیاری از به‌روزرسانی‌های پلی‌استیشن ۴ با قصد بهبود پایداری سیستم عامل این کنسول منتشر می‌شوند، به‌روزرسانی ۶٫۲۰ برروی بهبود عملکرد آن تمرکز خواهد داشت.

نقد و بررسی بازی Call of Duty Black Ops 4

ساخت سری «Call of Duty» که حال که چند سالی‌ است به چهره چرخشی بدست سه استدیوی مختلف سپریدن می‌گیرد، این بار نیز پس از گذشت سه سال به دست استدیوی «Treyarch» افتاد و آن‌ها نیز با عنوان «Black Ops 4» به بازار بازی‌های رایانه‌ای بازگشتاند. این مراجعت ولی چندان هم بی‌حاشیه نبود؛ بعد شنیدن حذف تقدیر کمپین داستانی از کل بازی، موج نظرات گوناگونی به سمت Black Ops 4 روانه شد. هر چه که بود، BO4 بدون داشتن دسته تک‌ نفرداستانی عرضه شده و البته در ساحل بخش‌های مولتی‌پلیر، سرنوشت بتل رویال آن با نام «Blackout» در بازی حضور دارد. در پیوستگی نگاهی خواهیم انداخت به بخش‌های گوناگون این نسخه  ببینیم آیا دگرگونی ها اساسی Treyarch در مجموع روند مثبتی را طی کرده است یا دست به ریسکی زده که برایشگران تمام خواهد شد؟

نقد بازی Call of Duty: Black Ops 4

در BO4 سرنوشت کمپین داستانی تک‌ نفره به چهره سنتی هستی ندارد. بخشی تحت عنوان «Specialist HQ» در بازی گنجانده شده که به شناسایی هرکدام از شخصیت‌های قابل بازی می‌پردازد و سرگذشت کلی آن‌ها را روایتمی‌کند. این Specialistها هرکدام حائز مهارت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که در این بخش، آموزش‌های گوناگونی نیز در رابطه با روش به شغل گیری قدرت‌های منحصر به فردشان و حتی نحوه مقابله در مواجهه با هرکدام از آن‌ها به مخاطبان ارائه می‌شود.شخصیت‌های قابل بازی دربرگیرنده ده تن می‌شوند که شش تای آن‌ها را در BO3 ملاقات کرده بودیم و چهارتن سایر نیز شخصیت‌های اخیر این سری محسوب می‌شوند. شیوه داستان ماجرای این شخصیت‌ها نیز در خلال ماموریت‌های دسته Specialist HQ که جنبه آموزشی دارند چهره می‌پذیرد و در این بین حتی گواه میان‌ پرده‌های مختلفی نیز هستیم. در آخر هرکدام از این ماموریت‌های آموزشی، گرد از مدهای چندنفره نیز به طور کامل توضیح دیتا می‌شود و با تجربه یک دست اتمام آن، تمام مقدمات لازم برای آغاز تقدیر مولتی‌پلیر محیا خواهد بود.

به سرنوشت مولتی‌پلیر که برسید، به بهترین و کامل‌ترین تقسیم چندنفره آنلاین سال‌های تازه برخواهید خورد.علاوه بر حضور همگی مدهای کلاسیک و کهن نظیر «Team Death Match»، «Domination»، «Kill Confirmed» و… دو حالت جدید نیز تحت عناوین «Control» و «Heist» اضافه شده‌اند که مجموعه پیشین را کامل‌تر از قبل کرده‌اند. البته اینحالت‌ها به طور کلی از نو طراحی نشده‌اند، بلکه به نوعی ترکیب چند مد قدیمی‌ترهستند. برای مثال در Control در هر بعید مناطقی هستی دارند که هر تیم باید آن‌ها را تسخیر کنند وسپس با پدافند متعلق به مناطق، الی پسین موعد مشخص شده به تیم مقابل پروانه دسترسی به آن‌ها را ندهند. در ضمن در این بین هر تیمی که بتواند ۳۰ بار دشمنان تیم روبرو رابکشد برنده خواهد بود. در دیگر حالت بازپسین یعنی Heist نیز باید در هر دور پولیکه به چهره رندوم در گرد از نقاط نقشه نما می‌شود بدست تیم‌ها جمع آوری شود و به فضا رندوم دیگری که مشخص خواهد شد انتقال یابد. در این تقسیم هر بازیکن تنها یک جان خواهد داشت و همین باره روند Heist را چالشی می‌کند.

نقد بازی Call of Duty: Black Ops 4

به طور کلی با هستی ده شخصیت گوناگون و قدرت‌های متنوع هرکدام از آن‌ها، گیم‌پلی حالات گوناگون دسته مولتی‌پلیرخصوصاً بخش‌های بازپسین آن، حالتی تاکتیکی به خود گرفته و داشتن گونه ها استراتژی‌های متنوع برای برنده شدن لازم است. ویژگی‌های بی همتا شخصیت‌ها کاملاً در هرکدام ازحالات آنلاین به شغل می‌آیند و همین امر تجربه حالات آن را بیش از پیش لذت‌بخشکرده است. در همان سان گیم‌پلی سری Black Ops دچار دگرگونی‌های بنیادین دیگری نیز شده است. سایر خبری از طریق رفتنروی دیوار یا پرش‌های بلند نیست و هستی دیگر ویژگی‌های عجیب و ناآشنا همانند قلابنیز در کران زیاد کمی در گیم‌پلی بازی حضور دارند. وانگهی برای اولین بار در این سری، روند پرشدن خط سلامت شخصیت‌ها نیز به صورت دستی و با پک‌های کمک‌های اولیه چهره می‌پذیرد که در نوع خویش جدید و جالب است. همین موارد سبب شده‌اند لغایت علی‌رغم وجود Respawn شدن بدون ‌تاخیر، گیم‌پلی راندهای مختلف بازی روند کندتری داشته وتاکتیکی شدن آن‌ را به همراه داشته باشد. علاوه بر موارد گفته شده، بالانس بودن بازی در حالات مختلف به نکویی قابل مشاهده است و در طول مبارزات به ندرت قبل خواهدآمد که یک‌ طرفه شدنشان را شاهد باشید. Black Ops 4 برای آپگریدها و شخصی‌سازی‌های مخاطبان نیز سنگ تمام گذاشته و تقریباًبیشتر از هروقتی می‌توان دانستن آزادی عمل درباره آپگرید کردن اسلحه‌های موجود دربازی داشت و در کناره آن ساخت کلاس‌های مورد عقیده مخاطبان به شیوه‌های متنوعی قابلدسترسی هستند.

سرورهای بازی نیز درچگونگی بسیار خوبی پیمان دارند و همگی تیرها بدون کوچک‌ترین مشکلی به دشمنان اصابت می‌کند. این امر برای مخاطبانی مثل ما که چگونگی جالبی درباره اینترنت در مملکت نداریم نکته بسیار مثبتی به احصاییه می‌رود. در طول چند روزی که بخش‌ها و مدهای گوناگون BO4‌ را آزمایش کردم، حتی یکبار هم مبتلا مشکلات اتصال شبکه اینترنت نشدم و برای پیدا کردن انواع بازی‌ها نیزدر کوتاه‌ترین زمان به پلیرهای سایر نقاط دانشمند متصل شدم.

نقد بازی Call of Duty: Black Ops 4

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های چند سال پسین در سری Call of Duty، یعنی مد زامبی نیز با دستانی پر بازگشته است. بی گمان می‌توان ازمد زامبی موجود در BO4 به عنوان یکتا از کامل‌ترین و پر و پیمان‌ترین نوع آن در وسط نسخه‌هایانبوه CoD نام برد. سه خط داستانی متفاوت با نام‌های «Voyage of the Despair»، «IX» و «Blood and the Dead» در بازی حضور دارند کهبخش‌های Voyage of the Despair و IX با شخصیت‌هایی جدید و داستان‌هایی بازپسین پا به دنیای CoD گذاشته‌اند. باره نخستداستانی در زمینه کشتی تایتانیک و داستان حکایت زامبی‌-مانند آن قبل از تصادف باکوه یخی دارد و باره دوم نیز سرگذشت امپراطوری روم و زامبی‌های گلادیاتور را بهتصویر می‌کشد. در نهایت Blood of the Dead بازسازی احد از نسخه‌های قدیمی‌تر تقسیم زامبی در BO2 است که پیش‌تر با اسم «Mob of the Dead» و در جزیره آلکاتراز بهوقوع پیوستگی بود. همگی بخش‌های زامبی حائز عمق زیادی هستند و با مخاطبان را با خیلعظیمی از Easter Eggها و نکات ریز داستانی مواجه خواهند ساخت. فیزیک منحصر به فرد طراحیشده برای محیط‌های این سه نقشه نیز به خوبی پیاده شده‌اند و می‌توانید مطمئن باشیدکه اتمسفر همیشگی دسته زامبی را در BO4 گواه خواهید بود. برای هرکدام از مپ‌های یاد شده، حالت «Rush» نیز در نظر گرفته شده کهدر آن تنها موج‌های متعدد زامبی‌ها به سراغتان می‌آیند و لازم به هزینه کردن پول‌هابرای بسط دادن درها و حل کردن پازل‌های موجودشان نیست. با تمام این اوصاف، لذت بازیکردن مدهای زامبی و پیدا کردن راز و نخ‌ها و دیگر ریزه‌کاری‌های موجود در محیط‌هایآن، خصوصاً به به اتفاق سایر بازیکنان می‌تواند ساعت‌ها شما را میخکوب کند.

Treyarchدر زمینه بخش‌های بصری و طراحی مراحل BO4 نیز چیزی کم نگذاشته است. کیفیت ساخت مدل‌ها در سطح مناسبی پیمان دارد و مهم‌تر از آن، اجرای بازی به صورتی زیاد روان و معمولاً روی ۶۰ فریم بر ثانیه، دنبال می‌شود. هرکدام از نقشه‌های موجود در دسته مولتی‌پلیر با وسواس زیاد نکویی طراحی شده‌ است و می‌تواند تضمین کننده مبارزاتی جذاب، نیازمند استراتژی و تاکتیک و همچنین با سرعت پسندیده باشد. از سوی دیگر همین طراحی بهینه در مورد نقشه‌های بخش زامبی نیز راستگو است. افکت‌های تصویری، انفجارها، انیمیشن شخصیت‌ها، دشمنان و دیگر آبجکت‌های موجود در بازی همگی به خوبی رندر شده‌اند و خروجی کار، نتیجه‌ای شده است لغایت سایر قسمت‌های خوب بازی را تکمیل کند و نتیجه‌ای دلچسب برای مخاطبانش به به اتفاق داشته باشد.

نقد بازی Call of Duty: Black Ops 4

در حالی که این روزها تبو نا عناوین بتل‌رویال به اوج خویش دریافتی و سازندگان عناوینی مشابه «Fortnite» و «PUBG» میلیون‌ها دلار از اینعناوین درآمد کسب می‌کنند، دور از ذهن فقدان که بقیه ناشرها الی قبل از اشباع شدنبازار، به ساخت عناوین بتل‌رویال روی آورند. در بین ده‌ها عنوانی که در حال گسترشهستند، شاید بتوان عنوان «Call of Duty: Black Ops 4» را به مورد انتظارترینبازی بتل‌رویال اسم برد.

هسته اصلی تقسیم چند نفره CoD و مخصوصاً سری BO بر پایه سرعت بالا و نقشه‌هایک مابیش کوچک بنا گشته ‌است. در حالی که روال ابدیت به این صورت بود که در نقشه‌های یبا گستره کم قرار گرفته و در قالب دو تیم شش نفره در مقابل یک‌ دیگر به بازی بپردازیم،حال در تقسیم بلک‌اپس گواه بعد جدیدی از گیم‌پلی CoD هستیم که شباهتی به هیچکدام از شماره‌های قبلی این سری نداشته و قدمی در مسیری تازه برداشته است. بلک‌اوتبسته به انتخاب شما به چهره ۸۸ نفری در حالت تک و دو نفری و به صورت ۱۰۰ نفری در حالت تیمیبرگزار می‌شود و امثال سایر عناوین این سبک شما باید برای زنده ماندن بجنگید. اینمد همانند پابجی و فورت‌نایت به این چهره است که بازی را از تو هواپیما شروع کرده،ناحیه باره عقیده خود را گزینش و سپس با چتر پریده و پس از رسیدن به زمین، باید بهتعقیب اسلحه، مهمات و بسته‌های سلامتی بروید و در این بین با بقیه پلیر ها بجنگیدو در نهایت به مناطق امنی که بازی به چهره رندوم برای شما مشخص می‌کند، رسیده وزنده بمانید. هر چند هسته اصلی CoD برای گیم‌پلی بازی استفاده شده، ولی با شروع این بخش متوجه خواهید شدکه بلک‌اوت از سرعت کمتری نسبت به دیگر بخش‌های CoD برخوردار است و همین امرسبب شده تا دیگر استراتژی‌هایی که برای تقسیم مولتی‌پلیر بازی کاربرد می‌کردیم،تاثیر زیادی در این بخش نداشته باشد. به لطف نقشه زیاد وسیع بازی، این‌بار کمترگواه درگیری‌های کم و بیش خواهیم بود و اکثر درگیری‌ها از فاصله‌های بعید و با بهکارگیری اسنایپر یا اسلحه‌های دوربرد اتمام می‌شود. سازندگان بازی کوشش کرده‌اندتا اسلحه‌های کثرت را در بازی قرار دهند و به همین دلیل CoD چندین قدم جلوتر از دیگرعناوین این بخش از لحاظ کمیت قرار دارد، علاوه بر این تمام اسلحه‌های بازی قابلشخصی‌سازی هستند. به عنوان نمونه اسلحه سرشناس «Swordfish» را وقتی پیدا کنید، نهدوربینی دارد و نه خشاب اضافه‌ای، اما با جست و جو در خانه‌های درون نقشه می‌توانیدبخش‌های مختلفی برای این جنگ افزار را بیابید. از خشاب اضافه گرفته لغایت دوربینبا امکان زوم چهار مساوی اغلب مواردی هستند که می‌تواند برای اسلحه‌های داخل بازیاستفاده کرد. همان طور که اشاره شد طیف وسیعی از اسلحه‌های مختلف مشابه انواعگوناگون شات‌گان، اسالت رایفل، و اسنایپر در بازی موجود هستند و بسته به شرایطنبرد می‌توانید از این اسلحه‌ها بهره‌گیری کنید. یگانه سایر از مواردی که از بخشچند نفره به بلک‌اوت آمده، امکان به کارگیری «پرک» های مختلف است که در طول بازیقابلیت‌های مختلفی را در پسندیدن ما قرار می‌دهد. قابلیت‌هایی همانند اکسیژن اغلبتو آب، جنبش سریع‌تر و… که البته هر کدام از آن‌ها حائز محدودیت زمانی هستند و گاهیکارایی خاصی بر روی روند بازی نخواهند گذاشت، هر چند استفاده از این قدرت‌ها برترینسبتا کوتاه در نبرد ها به ما می‌دهند. به عنوان مثال با استفاده از یگانه از پرک‌هامی‌توان محل ریزبین وسایل نقلیه را معرفی کرد و با به کارگیری آن از مهلکه جانسالم به در برد. وسایل نقلیه هیچ‌وقت نقشی در تقسیم چند نفره سری CoD نداشتند، ولی به لطف بلک‌اوتبرای اولین بار در سری گواه حضور قدرتمند این تقسیم در بازی خواهیم بود. در حالیکهشمار وسایل نقلیه بازی تنها به کامیون، هلیکوپتر و موتور چهارچرخ ختم می‌شود، ولیهمین انتخاب‌های اندک زیاد کار‌آمد بوده و رنگ‌ و بوی تازه‌ای به این بخش دیتا ‌است.به خصوص در حالت چهار نفره که بازیکنان این امکان را خواهند داشت لغایت سوار هلیکوپترشده و از آسمان به شکار بقیه بازیکنان بپردازند. البته نابودی این وسایل نقلیه همبه راحتی سپریدن می‌گیرد الی در نهایت بالانس بازی را برهم نزند . در دسته برگزیدنشخصیت‌، چهره‌های نام آشنایی مشابه «وود»، «گوست» و چندین منش آشنای دیگر به چشم می‌خوردکه با سپریدن ماموریت‌های مربوط به این شخصیت‌ها و یا افزایش سطح می‌توانید با هرکدام از آن‌ها به بازی بپردازید. البته افزایش سطح در بازی کار ساده‌ای نبوده وباز کردن هر کدام از این شخصیت‌ها زیاد درازا خواهد کشید، خوشبختانه این شخصیت‌هافقط از لحاظ ظاهری با یک‌دیگر تفاوت دارند.

نقد بازی Call of Duty: Black Ops 4

نقشه‌ای که برای بلک‌ اپس عقیده گرفته شده، احد از بهترین نقشه‌های همه سری است. نقشه وسیعی که از مناطقمختلفی از «Nuke Town» لغایت تیمارستان ساختن شده و هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های منحصربه فردی هستند. به عنوان مثال در Nuke Town، نقشه سرشناس BO1 بازسازی شده و علاوه بر آن بقیه شهر هم برای این دسته ساخته که به علت حملات هسته‌ای ویران گشته‌ اند. در این منطقه سرپناه‌های زیر زمینی هم هستی دارد که می‌توان وارد آن‌ها شد و اسلحه‌های مختلفی را پیدا کرد. با این هستی به علت وسعت بیش از کران نقشه، در اکثر موارد حس می‌کنید که فقط و تنها این شماهستید که در نقشه بازی حضور دارید.

از لحاظ بصری هم بلک‌اپس تفاوت فاحشی با مد های دیگر BO4 دارد و کیفیت گرافیکی آن پایین‌تر از دیگر بخش‌ها است، البته گرافیکبازی در مقایسه با سایر عناوین این سخیف قابل قبول است. در سوی دیگر بازی در بعدتکنیکی نمره‌ قابل قبولی را به دست می‌آورد و ارایه دهنده تجربه‌ای نرم و رواناست. هر چند بلک‌اوت در کل ویژگی جدیدی را به سخیف بتل‌رویال اضافه نمی‌کند ودنباله‌رو همان راه پابجی و فورت‌نایت است، ولی به لطف هسته‌ گیم‌پلی CoD موفق شده لغایت به یگانهاز جذاب‌ترین عناوین بتل‌رویال تبدیل شده و امثال بخش چند نفره، لغایت مدت‌ها مارا سرگرم نماید. به عقیده می‌رسد بتوان از این عنوان به عنوان بلوغ سبک بتل رویالنام برد. عنوانی که امثال رقبا خویش در حال آماده از مشکلات تکنیکی و مشکلات سررسیدعرضه مشقت نبرده و ارایه دهنده تجربه‌ کاملی برای علاقمندان به این سبک است.

نقد بازی Call of Duty: Black Ops 4

 تقدیر مولتی‌پلیرکامل، بخش‌های عمیق و انبوه زامبی، مد جدید Blackops در زمینه اضافه شدن بتل‌ رویال به بازی و پیاده‌سازی صحیح همگی قسمت‌های موردنظر سازندگان در پایان مجموعه‌ای را پیش رویمان قرار داده‌اند که بیش از قبل از جدیدترین ساخته Treyarch لذت ببریم و بدانیم گاهی تصمیماتی که در خلاف جهت کلیشه‌های موجود هستند نیز می‌توانند نتیجه‌ مثبتی را بوجود بیاورند.

کنسول PlayStation Classic که پاسخ شرکت سونی به کنسول‌های NES Classic و SNES Classic از شرکت نینتندو است، تجربۀ برخی از بهترین عناوین عرضه شده در اولین کنسول شرکت سونی با ویژگی‌ها و کیفیت بهبود یافته را برای بازیکنان ممکن می‌کند. اما به نظر می‌رسد که این کنسول به جز شبیه‌سازی بازی‌های از پیش بارگذاری شده، می‌تواند از پس وظایف بیشتری بر بیاید.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از سایت Wccftech، به تازگی Digital Foundry کنسول PlayStation Classic را دمونتاژ کرده است. آنها با این کار متوجه شدند که مشخصات سخت‌افزاری این کنسول از آنچه که فقط برای برای شبیه‌سازی کردن بازی‌های PS1 مورد نیاز است، فراتر می‌باشد.

قسمتی از مقالۀ Digital Foundry در مورد کنسول PS Classic:

“در مجموع، با در نظر گرفتن وظیفه‌ای که کنسول بر عهده دارد، سونی برای سخت‌افزار این کنسول سخاوتمندانه عمل کرده است. پردازندۀ ARM Cortex A35 از شرکت Mediatek، سیستم روی تراشه‌ای (SoC) پایین رده است که از آن استفادۀ گسترده‌ای نشده است و شاید معروف‌ترین استفاده آن به عنوان پردازندۀ منتخب شرکت Acer برای تبلت‌های ارزان‌قیمت سری Iconia One 10 باشد. پردازندۀ ARM Cortex A35 برای پردازش‌های سبک طراحی شده است که آن را به پردازنده‌ای شایسته برای شبیه‌سازی بازی‌های کنسول PS1 تبدیل می‌کند. کارایی این پردازندۀ صرفاً جهت اجرای بازی PS1 بیش از حد کافی است و این، هدف کارایی کلی بالای دستگاه را رمز‌آلود می‌کند.

مشخصات سخت‌افزاری:

– پردازندۀ مرکزی: SoC Mediatek 8167A چهار هسته‌ای از سری Cortex-A35 با فرکانس 1.5 گیگاهرتز

– پردازندۀ گرافیکی: PowerVR GE8300

– چیپ صدا: Mediatek MT6392A

– مادربرد: Sony LM-11

– رم: 1 گیگابایت رم DDR3 با فرکانس 1866 مگاهرتز از شرکت Samsung

– حافظۀ ذخیره‌سازی: 16 گیگابایت حافظۀ eMMC 5.1

– ابعاد: 149x33x105 میلی‌متر

– وزن: 170 گرم

– رزولوشن مورد پشتیبانی: 720p و 480p از طریق درگاه HDMI

– ورودی برق: درگاه microUSB با ولتاژ 5 ولت و شدت جریان 1 آمپر”

کنسول PlayStation Classic که هفتۀ آینده و در روز دوشنبه 12 آذر عرضه می‌شود، شامل عناوین کلاسیک تکرار نشدنی از جمله Metal Gear Solid ،Grand Theft Auto ،Final Fantasy VII و عناوین مختلف دیگری می‌شود. جهت مشاهده جزئیات کنسول PlayStation Classic و فهرست کامل بازی‌های آن، به این صفحه مراجعه کنید.

شایعات پلی استیشن 5

با گذشت 5 سال از شروع نسل قبلی کنسول‌ها،شایعاتی در مورد زمان آغاز نسل بعدی روز به روز در حال بیشتر شدن است و اخبار مختلفی  در مورد  پلی استیشن 4 وجود دارد؛ از جمله برداشت اشتباهی که مدتی پیش از صحبت های مسئولین sony در مورد عدم عرضه پلی استیشن 5 تا سه سال بعد شده بود.

یکی از آخرین تحقیق ها در مورد زمان عرضه پلی استیشن 5 از طرف Hideki Yasuda بوده که جزء کارشناسان موسسه ژاپنی معتبری به نام انستیتوی تحقیقاتی Ace Economic  در Osaka است. او فکر میکند این کنسول خیلی زودتر از این‌ها به دست طرفدارانش میرسد. Yasuda و همکارانش در Ace Economic زمان عرضه احتمالی کنسول نسل جدید sony را در انتهای سال ۲۰۱۹ می‌دانند؛ البته اگر مشکلی در زمینه تأمین قطعات و سخت‌افزار ایجاد نشود. این روزها نگرانی‌هایی از طرف مسئولان کمپانی‌هایی مثل موراتا و TDK در مورد دشواری‌های تأمین خازن های از نوع خازن‌های سرامیکی یکپارچه یا به اختصار MLCC اعلام شده است و این موضوع می‌تواند مشکلاتی را برای آینده سخت‌افزارها در بازار ایجاد کند.

از طرفی تعداد ماشین‌هایی که از MLCCها به میزان بسیار زیاد استفاده می‌کنند روز به روز در حال افزایش است  و از طرف دیگر هم نسل پنجم شبکه‌ تلفن‌های همراه (5G) باعث می‌شود تعداد تلفن‌های هوشمند بیش از قبل شود که آن‌ها هم به MLCC نیاز دارند. همین موضوع باعث شده شک هایی در مورد تأمین MLCCهای مورد نیاز برای کنسول‌های نسل بعد ایجاد شود که به گفته Yasuda می‌تواند باعث به تأخیر افتادن عرضه پلی‌استیشن 5 شود.

یکی دیگر از گزارش های Yasuda به کارکرد برند playstation در ماه‌های گذشته مربوط می‌شود و Ace Economic اعتقاد دارد که موفقیت‌های playstation 4 فقط به خاطر بازی‌های انحصاری و First Party آن نیست و عواملی مثل محبوبیت بالای Fortnite ساخته شرکت Epic Games هم در آن نقش دارد؛ به این شکل که افزایش روز به روز پرداخت‌های درون برنامه‌ای (Microtransactions) کار را به جایی رسانده است که حتی روی سوددهی کمپانی‌های سازنده کنسول‌ها هم تأثیرگذار می باشد.

در همین گزارش نگاهی هم به آینده بخش‌های بازی و سرویس‌های شبکه‌ای sony شده و درآمد سالانه این کمپانی را 2.18 تریلیون و سود آن را دویست و پنجاه میلیارد پیش‌بینی کرده‌اند؛ درآمدی که از عدد پیش‌بینی شده توسط خود sony کمی بالاتر می باشد. این گزارش اعلام می‌کند که sony نگرانی‌ هایی بابت تجارت کنسول خود ندارد و برخلاف بحث‌هایی که پیش از این در مورد رشد سریع تلفن‌های هوشمند و سایه انداختن آن‌ها روی کنسول‌های خانگی می‌شد، این موضوع کمرنگ‌ تر شده و عرضه موفقیت‌آمیز کنسول نینتندو یعنی سوییچ و حمایت شرکت‌های مختلف از آن هم تأییدی بر همین ادعا است.

Capmonster-Pro


هک اکانت های بازی PSN با روش چکر کردن کمبو لیست گیمینگ بهترین روش برای استفاده ارزان قیمت از اکانت های بازی دیجیتالی PS4 است.

مشتریان قدیمی همیشه اولین خذمات فروشگاه خودشان را به یاد دارند!

دیجی اکانت اولین کانال تلگرام را برای فروش نرم افزار چکر اکانت های بازی پلی استیشن ایجاد کرد و با مکاتبه با برنامه نویس برنامه آن را با قیمت اصلی به ایرانیان فروخت تا نیاز نباشد از واسطه های خارجی اکانت بازی خریداری کنند و خودشان اکانت ها را بدست بیارن

امروز با گران تر شدن دلار و افزایش امنیت سایت سونی برای هک اکانت های بازی PSN باید به غیر از چکر مناسب از پرو  کسی لیست پرسرعت و نرم افزار حل کپچا Capmonster Pro هم استفاده کنید

اگر هنوز با کانال تلگرام با آشنا نشده اید روی اینجا کلیک کنید!

اکانت ترکیبی PS4

سلام خدمت دوستان

امروز برای شما بازدیدکنندگان و کاربران عزیز سایت دیجی اکانت مطلبی راجب اکانت های ترکیبی PS4 آماده کردم که پاسخ سوالات متداول شما را درون خودش جای داده و دیگه سوال و ابهامی در این موارد به فکر شما خطور نمیکند.

اکانت ترکیبی PS4

به اکانت هایی گفته می شود که توسط افرادی هک می شود و به مشتریانی که میخواهند بازی مورد علاقه خودشان را با مبلغی خیلی کمتر تهیه کنند فروخته می شود.

 

حالا میخوام برایتان مفصل صحبت کنم که مزایا و معایب استفاده از این اکانت ها چیه و چطوری و از کجا بخرید که ضرر نکنید!

در مرحله اول این اکانت ها صاحب دارند و میشه گفت 99 درصد مواقع مالکان این اکانت های افرادی با ملیت غیر ایرانی هستند که علاقه زیادی به بازی کردن به شکل آفلاین ندارند و تمام بازی های خود را با دلار خریداری میکنند و جالب تر از آن مثل ما 16 تا اکانت رو یک کنسول ندارند و ترجیحا روی اکانت اصلی خودشان هر بازی دوست داشته باشند خریداری میکنند.

افرادی هم در ایران و برخی کشور ها 60 دلار ندارن برای یک بازی که نهایت تا یک هفته یا یک ماه سرگرم کننده باشه و بعد از اون بخش داستانی بازی تمام بشه و فقط مولتی پلیر و بخش آنلاین این وسط باقی بماند!

حالا کسانی هستند که با تهیه مستقیم یا با واسطه اکانت هکی تهیه میکنند و به علت اینکه اینگونه اکانت ها با بازی های دیگری همراه است به آن اکانت ترکیبی هم گفته میشه که استفاده کردن از آن ها مثل اکانت قانونی و تفاوتی نداره اما در ادامه به چند نکته توجه کنید

 1. این اکانت ها مالک دارند و اگر مالک اکانت باخبر بشه که شخصی دیگر داره از بازی ها استفاده میکند این امکان را دارد که به سونی گزارش کند و در نهایت بازی های شما قفل بشه.
 2. با استفاده از اکانت ترکیبی PS4 اون اکانت روی کنسول شما اکتیو میشه و میتونید آفلاین بازی کنید تا اگر روزی مالک اکانت شاکی شد و سونی از روی سرور اکانت را از دستگاه شما دی اکتیو کرد دستگاه به اینترنت وصل نباشه و بازی همچنان به شکل آفلاین قابل اجرا باشد.
 3. برخی از افراد سودجو با دستکاری اکانت های ترکیبی برای حفظ اون ها و قطع دسترسی مالک اصلی باعث می شوند که سطح رعایت نکردن قوانین سونی را حسابی به اوج خودش برسانند و پشتیبانی سونی وقتی باخبر شد دستگاه فرد موردنظر که خریدار اکانت باشه را بن میکند و اینطوری میشه که برای استفاده از اکانت ترکیبی دستگاه خودتون را در شبکه سونی سابقه دار میکنید.

حالا راه حل هایی هست که شما میتونید بدون دردسر و بدون خطر بن شدن پلی استیشن 4 از اکانت های ترکیبی استفاده کنید.

 1. از افراد معتبر اکانت ترکیبی خریداری کنید.
 2. بهتر هست که دسترسی دستگاه به اینترنت پس از نصب بازی هک شده قطع بشه تا اگر اکانت از روی کنسول دی اکتیو شد بازی ها همچنان اکتیو باقی بماند.
 3. اطلاعات اکانت های هکی PS4 را تغییر ندهید چون باعث میشه پس از گزارش مالک اکانت به سونی دستگاه به احتمال حیلی زیاد بن بشه.

خب تا اینجای کار متوجه شدید که استفاده از اکانت های ترکیبی مزایای خوبی داره به شرطی که از فرد معتبر خریداری کنید و به طور صحیح وارد دستگاه کنید که بازی ها قفل نشه!

 

جمع بندی:

برای استفاده ارزان قیمت از بازی های پلی استیشن 4 روش دیجیتالی را به شما پیشنهاد میکنیم که میتوانید با عضویت در کانال تلگرام ما به نشانی https://telegram.me/digiaccount هر بازی که دلخواه شما است خریداری کنید و مطمئن باشید که اکانت های عرضه شده در کانال تلگرام ما بدون کوچک ترین دستکاری می باشد تا بعدا کنسول ارزشمند شما دچار مشکل نشود و تا چندین سال آینده هم برای خرید بازی به کانال تلگرام ما مراجعه کنید.

روزگار خوشی را برای شما آروزمندیم.

 

دیجی اکانت برای تکمیل کادر وب سایت خود برای بخش بلاگ نویسنده استخدام میکند.

هر فرد برای فعالیت در بخش وبلاگ وب سایت ها به طور کلی باید کار با CMS سایت مورنظر و همینطور نحوه جمع آوردی مطالب جدید گیم را از قبل آموخته باشد.

شرایط موردنیاز دیجی اکانت برای جذب نویسنده مطالب:

 1. مسلط به ایجاد مطالب در وردپرس
 2. آشنا به نحوه شروع و به پایان رساندن یک مطلب خوب (مانند پاراگراف بندی و استفاده به موقع از تصاویر مرتبط)
 3. وقت آزاد برای فعالیت روزانه به مقدار 2 یا 3 مطلب در روز

 

لطفا برای ارسال درخواست خود به ما رزومه و مبلغ دستمزد پیشنهادی خود را به آدرس ایمیل info@digiaccount.ir ارسال کنید. ما در اسرع وقت به ایمیل شما پاسخ خواهیم داد.

 

خرید و استفاده از اکانت های قانونی پلی استیشن 4 یکی از راهکار های اقتصادی و به صرفه برای اجرای قانونی بازی های کنسول نسل هشتم پلی استیشن 4 است و امروز برای شما نحوه استفاده از این اکانت ها را آموزش میدهم.

در قدم اول باید اکانت را خریداری کنید که دو راه پیش روی شما است:

 1. خرید با استفاده از گیفت کارت یا مستر کارت و ویزا کارت و یا حساب پی پال از سایت رسمی پلی استیشن
 2. خرید اکانت قانونی از واسطه ها که دیجی اکانت واسطه بین سایت پلی استیشن و شما است و به طور مستقیم اکانت ها را از سایت خریداری میکند.

بخش فروشگاه سایت دیجی اکانت با دارا بودن اینماد 2 ستاره و مجوز ساماندهی فروش اکانت های قانونی PS4 را با گارانتی مادام العمر ارائه میدهد که با کلیک بر روی

میتوانید وارد فروشگاه بشید و از خدمات و امکانات فروشگاه که خرید بازی را برای شما آسان کرده است استفاده کنید.

 

حالا بریم سراغ آموزش وارد کردن اکانت PS4 خریداری شده

 

 

در قدم اول بعد از روشن شدن کنسول و فشردن دکمه PS دسته کنترل باید با مراجعه به Creat Account و سپس پذیرش قوانین سونی به بخش وارد کردن ایمیل و پسورد  وارد بشید

 

با اینتر روی Accept قوانین سونی را قبول میکنید و وارد مرحله بعدی میشوید

 

بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد دریافت شده از ما بقیه مراحل را با زدن Next به پایان برسانید و در مواقعی که پیامی حاوی سوال برای اکتیو اکردن اکانت نمایان میشود شما میتوانید اکانت را اکتیو کنید که بستگی به ظرفیت خریداری شده دارد.

برای مثال ظرفیت 3 اکتیو نمی شود و باید این مرحله را با زدن Do Not Activate به پایان برسانید.

و در پایان با مراجعه به بخش Library کنسول و سپس Purchased می توانید بازی خریداری شده را به لیست دانلود کنسول اضافه کنید.

 

آگاه باشید!

و در پایان آگاه باشید که افرادی با تهیه اکانت هک شده و یا سرقتی اقدام به تهیه و فروش بازی های پلی استیشن میکنند که بعدا مشکلاتی مانند قفل شدن بازی برای شما پیش میاد که باتوجه به قیمت بالای دلار در ایران ضرر بدی برای گیمر ایرانی محسوب می شود.

تهیه شده توسط دیجی اکانت.

موفق باشید.

چند ماه است که هکر های خارجی اکسپلویت هایی را در اختیار عموم قرارداده اند تا امنیت هسته این کنسول محبوب جهانی (پلی استیشن 4 یا همان PS4) را بالاخره از پای در بیاورند که همین موضوع باعث شد تا در سر تا سر کشور های مختلف موضوعاتی در این باره شکل بگیرد با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

در کشور ما عده ای سودجو در همان روز های اول با تبلیغات گسترده سر و صدا هایی به پا کردند که می توانند این کنسول بازی را کپی خور کرده و در اختیار مصرفه کننده قرار دهند ولی خوب یا بد این اکسپلویت منتشر شده معایب بزرگی دارد و سونی هم اقدامات پیشگیرانه بزرگی انجام داده است که از معایب این روش کپی خور کردن می توان به موضوع مهم آن یعنی کپی خور کردن تمام سری های پلی استیشن 4 اشاره کرد. در واقع فریمور هایی که بالاتر از نسخه 5.05 هستند به هیچ عنوان با روش هایی که این روز ها میبیند قابل کپی خور کردن نیستند و حتی دستگاه های جدیدی که توسط سونی تولید می شوند همگی فاقد ورژن های قدیمی نرم افزاری هستند تا جلوی توسعه دهندگان اکسپلویت هایی که این روز ها سر و صدا به پا کرده اند گرفته شود.

در برزیل و برخی کشور های دیگر هم فروشگاه هایی اقدام به این کار کرده اند که ظاهرا در آن جا هم مشتریان زیادی ترجیح داده اند کنسول خود را کپی خور کرده و استفاده کنند.

در حال حاضر با روش های متفاوتی می توانید اکسپلویت را به کنسول خود ارسال کنید که بزودی آموزش های کپی خور کردن پلی استشن 4 را در سایت قرار می دهیم که باتوجه به مشکلات کپی خور شدن PS4 بهتر است قبل از اقدام به کپی خور کردن دستگاه خود تصمیم بهتری بگیرید.

حالا سوال بعضی ها این هست که ورژن دستگاه خود را دانگرید میکنیم این که مسئله مهمی نیست! ولی باید بدانید پیش نیاز کپی خور کردن PS4 برای همه یکسان نیست یعنی به هیچ عنوان کسانی که همیشه بازی های مولتی پلیر آنلاین بازی می کردند و ورژن نرم افزاری کنسول خود را به آخرین نسخه ارتقاء داده اند دیگر راهی برای بازگشت به ورژن های قبلی ندارند.

در مرحله بعد کسانی که به برخی فروشندگان اعتماد کرده و دستگاه خود را که ورژن فریمور آن 5.05 یا قدیمی تر بوده را کپی خور کرده اند این نگرانی را دارند که آیا دستگاه بن می شود یا خیر؟

چنین مواقعی می توانید دستگاه را از حالت کپی خور در بیاوردید و مجدد به شکل قانونی از آن استفاده کنید ولی باید به خوبی تصمیم بگیرید زیرا در کل دستگاه های کپی خور شده PS4 محدودیت هایی دارند که در زیر به آن اشاره می کنم

1- امکان نصب دیتا های اصلی نیست و دیتا های ویرایش شده مخصوص دستگاه های کپی خور را باید تهیه کنید

2- امکان آپدیت بازی ها و دستگاه نیست و در کل نمی توانید از اینترنت استفاده کنید

3- بازی های جدید که دارای باگ های فراوان هستند نیاز به بروزرسانی دارند که دستگاه های کپی خور نباید به اینترنت متصل شوند

پس در حال حاضر بهتر است به جای هزینه کردن برای بازی های کپی خور و پرداخت دستمزد به فروشندگانی که دستگاه را کپی خور می کنند از اکانت های قانونی شیرینگ که در سایت دیجی اکانت با بهترین شرایط و قیمت ممکن فروخته می شوند استفاده کنید و یا از داخل کانال تلگرام ما اکانت ترکیبی خریداری کنید.