به‌روزرسانی جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare یکی از مشکلات مهم آن را رفع خواهد کرد

یکی از مشکلات کوچک اما با این حال اعصاب خردکن بازی Call of Duty: Modern Warfare، به زودی با به‌روزرسانی بعدی آن رفع خواهد شد. این مشکل چیزی نیست جز کمبود اسلات‌های برای شخصی‌سازی Loadout اسلحه‌ها در بخش چندنفره.

از زمان عرضه تا کنون، بسیاری از بازی‌بازان حرفه‌ای در Call of Duty: Modern Warfare از کمبود اسلات‌ها جهت ساخت Loadout شخصی اسلحه شکایت کرده‌اند. این در حالی است که اکتیویژن (Activision) برخلاف نسخه‌های قبلی مجموعه‌ی Call of Duty، امکان خرید این اسلات‌ها را هم برای بازی‌بازان قرار نداده است و همه باید با همان پنج اسلات ابتدایی به بازی بپردازند. آقای جول امسلی (Joel Emslie) که کارگردان هنری استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) است، به تازگی به برخی از بازخوردهای کاربران Reddit نسبت به این مسئله و مشکلات دیگر بازی واکنش نشان داده است. امسیل در این وبسایت نوشته است:

شما و تمام کسانی که در این مورد نظر داده‌اند درست می‌گویند. این مشکل جز اولویت‌های ما است و در استودیو در حال کار برروی آن هستیم. دقیقا نمی‌دانم این مشکل در کدام به‌روزرسانی رفع می‌شود، اما فکر کنم به‌روزرسانی بعدی باشد. چه باور کنید چه نه، در صورت عدم آزمایش افزودن اسلات‌های بیشتر می‌تواند منجر به باگ‌های بزرگی شود. در این مورد مطمئن نیستم پس در صورت عدم تحقق آن، از دست من ناراحت نشوید.

نیاز به اسلات‌های بیشتر برای شخصی‌سازی در Modern Warfare کمتر شده است. چرا که بازی به شما اجازه می‌دهد تا درون یک مسابقه Loadout خود را شخصی‌سازی کنید. این در حالی است که در Call of Duty قبلی، بازی‌بازان باید یک Loadout از پیش ساخته شده را نسبت به شرایط انتخاب می‌کردند. مثلا در صورتی که حملات هوایی مشکل‌ساز می‌شد، بازی‌باز می‌توانست قبل از Spawn بعدی یک کلاس ضدهوایی را انتخاب کند. در Call of Duty: Modern Warfare می‌توانید در منوی Spawn این موارد را کاملا شخصی‌سازی کنید، با این حال داشتن چند اسلات بیشتر به هیچ کس ضرر نخواهد رساند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید